NLS Tedavisi

NLS  NEDİR ?   (Erken Tanı Sistemi) Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile ileri teknolojiyi yakından takip eden uzman

NLS  NEDİR ?   (Erken Tanı Sistemi)
Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile ileri teknolojiyi yakından takip eden uzman kadromuzla, kantahliline, saatler hatta günlerce beklemeden CHECK UP yapmanıza olanak tanıyan NLS’yi Konya’da kullanımınıza sunuyoruz. Erken tanı sistemi hakkında sorularınızı bizlere ulaştırabilir yada aşağıdan detaylara göz atabilirsiniz

“NLS Non Lineer System” doğrusal olmayan beyin dalgalarının analizi ile vücudumuzdaki organları oluşturan hücrelerin elektromanyetik alan değişikliklerini ölçerek yaptığı tanı sistemidir.

RUS fizikçilerin ve NASA(Amerikan ulusal havacılık ve uzay dairesi)’daki bilim adamlarının astronotların sağlıklarıyla ilgili yaptıkları araştırmalar sonucunda geliştirilen ve dünyanın 34 ülkesinde kullanılan NLS (Non Lineer System) , genetik yapınıza kadar inerek tam anlamı ile bir checkup yapılmasına olanak tanıyor. Kanser açısından tüm organların taranmasında ve ileride gelişebilecek hastalıkların önceden teşhisinde %70-80 arasında doğruluk payı olan bir mucize cihaz.

Dünyada “Metatron” adıyla da bilinen NLS hastada zaten var olan ve yeni başlayıp birçok görüntüleme cihazında ortaya konulamayacak kanser oluşumlarına dair ipuçları verebiliyor.

Kanserin ortaya çıkışı, vücutta birtakım yapıları yıkıyor ve başlangıç aşamasında MR ya da tomografi gibi görüntüleme yöntemleri bu oluşumu gösteremeyebiliyor. NLS ise vücudun tüm dokusunu okuyabilme özelliğiyle kişiye oluşabilecek kanser riskiyle ilgili bilgileri erken dönemde verebiliyor. Cihazın tanı süresi için 30 dakika ile 45 dk. arasında bir süre yeterli olmaktadır.

KAN TAHLİLİ YOK
NLS’nin hastalığı oluşmadan tespit etmesi “hayat kurtarıcı” olmasını sağlıyor. Kendisinde bulunan sağlık sorunlarını öğrenmek için check-up yaptırmak isteyen bir kişi, büyük efor harcayarak, kan tahlilleri yaptırmak ve bazı tanı cihazlarına girmek durumunda kalıyor. NLS tüm bu işlemleri çok basite indirgeyerek hastaya yarım saatlik tarama sürecinin sonucunda tam bir tarama yaparak “Sizin diyabetiniz var” gibi çıkarımlarda bulunuyor ve bunu tüm hastalıklara yönelik olarak yapıyor.

DETAYLI ARAŞTIRMA
Cihaz çalışmaya başladığı andan itibaren vücudun her noktasının kontrolünü yapıyor ve sorun gördüğü organa geri dönerek araştırmasını derinleştiriyor. Örneğin kalp damarlarında bir daralma fark etmesi durumunda o damarı tekrar kontrol ediyor ve oluşan rahatsızlığı en ince ayrıntısına kadar raporlayarak kontrolünü sürdürüyor.

RADYASYON YOK
Cihazın en önemli özelliğinin tüm vücuda uygulanması ve hiç radyasyon içermemesi olduğu belirtiliyor. Sistem kontrole giren kişinin sağlık durumunu tüm yönleriyle ortaya çıkarıyor. Görüntüleme araçlarının içinde hareketsiz şekilde yatmak ve kapalı yerde kalma korkusu, çok sayıda hastanın kâbusuyken, NLS hastanın bu sıkıntıyı yaşamasını engelliyor ve kontrolünüz oturduğunuz yerde gerçekleşiyor.

NLS CİHAZI İLE CHECK-UP AVANTAJLARI NELERDİR?

Tarama yaklaşık olarak duruma göre 30-45dakika sürmekte ve 10 dan fazla vücut sistemi (beyin ve sinir sistemi ,kalp ve damar sistemleri,akciğer, sindirim sistemi,dalak ve karaciğer safra kesesi , kas iskelet sistemi, göz , erkek ve kadın ürogenital ve diğer vücut sistemleri ) ile ilgili bir çok uzman hekim kontrolüne gerek kalmadan analiz ve bilgi edinme imkanı sağlamaktadır.
Hastalığa neden olan virüs, bakteri, mantar, parazit gibi enfeksiyon ajanları veya alerjenler ve ağır metal ve toksik madde birikimleri belirlenebilmektedir.
Ayrıca insan vücudundaki tüm hormonlar,vitamin, protein -aminoasitler ve minerallerin geniş test analizi yapılmaktadır.
NLS cihazı ile check-up taraması yapılacak olan kişinin; tarama öncesi aç kalması, ilaç içmesi, kan ve idrar tahlili gibi tetkikler veya hazırlıklar yapması gerekmemektedir.
NLS cihazı, kişiye, X ışını vb. radyoaktif ışın vermez. NLS istenildiği kadar, hiç bir sakıncası olmadan tekrarlanabilir… Ancak mesala bir tomografi veya MR’da sık tekrarlar çok sakıncalıdır.Çünkü gerek tomografi ve gerekse röntgen radyasyon içeren yöntemlerdir.
NLS cihazının program hafızasında daha önceden alınmış muayene sonuçlarını, yeni alınan sonuçlarla karşılaştırarak hastanın iyileşme sürecindeki dinamiği izlememize olanak sağlayan kontrol fonksiyonu mevcuttur.
NLS cihazı, başlıca ölüm sebepleri içinde üst sırada yer alan kalp damar hastalıklarında erken tanı imkanı sağlamaktadır.
8.NLS cihazı kanserde erken tanı imkanı sağlamaktadır.Kanser vakalarında erken tanı çok önemlidir. Ancak günümüzde tanı teşhisinde hemen hemen her zaman çok geç kalınmaktadır. Çünkü biz tanıyı ancak belirtiler ortaya çıktıktan sonra koyabiliyoruz. Halbuki NLS ile henüz başlama aşamasında, gelişmekte olan ancak hiçbir belirti ve bulgu vermeyen kanser vakalarını dahi çok önceden tespit etmemiz mümkün olmaktadır. Bu da kişinin şansını inanılmaz ölçüde arttırmaktadır….

NLS sistemi ile sadece var olan hastalıkların değil, şu anda var olan ancak belirti vermeyen hastalıkların teşhisi de mümkün olmaktadır. İlerde ortaya çıkacak olan hastalığı 10 yıllar öncesinden bize haber veriyor. Dolayısıyla hastalık hiç gelişmeden önlem almamızı sağlıyor…
NLS’ nin yan etkisi bulunmamaktadır. Çünkü invaziv bir yöntem değildir. Tamamen elektromanyetik dalgayla çalışan ve ölçmeye yönelik bir yöntemdir.

Konya’da NLS tedavisi alanında uzmanına danışıyor, NLS Erken tanı sistemi ve süreç hakkında ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Pin It

2 thoughts on “NLS Tedavisi

Yorum Yap