Covid-19 enfeksiyonu neden şiddetlendi. Virüs mutasyona mı uğradı

Covid-19 virüs enfeksiyonu son zamanlarda çok yoğunlaştı ve klinik tablo çok hızlı ilerlemeye başladı. Bu durum akla acaba

The doctor is testing for the presence of the virus in the blood.

Covid-19 virüs enfeksiyonu son zamanlarda çok yoğunlaştı ve klinik tablo çok hızlı ilerlemeye başladı. Bu durum akla acaba virüs mutasyon geçirip daha mı ölümcül hale geldi sorusunu getiriyor. Yaptığım araştırma sonucunda covid-19 virüsünün hala 12.000 bovis enerjisi olduğunu gösteriyor. Yani virüste mutasyon yok. Peki klinik tablo neden bu kadar hızlı seyrediyor diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Onunda cevabını hemen vereyim. Klinik tablonun hızlı ve agresif seyretmesinin tek nedeni var oda Virüs miktarı. Yaptığım araştırmalarda son zamanlarda artan vaka sayısı aynı zamanda ortamda gezen virüs miktarının da artmasına neden olmuştur. Daha pandeminin başında söylediğim gibi aldığınız virüs miktarı ne kadar çok ise hastalığın kuluçka süresi o kadar kısa oluyor tabii bunda sizin bağışıklık sisteminizin ve altta yatan oto immün hastalıklarında etkisi var. Aynı zamanda aldığınız virüs miktarı ne kadar çok ise hastalığın şiddeti de o kadar artıyor. Bir de kronik hastalık ya da hastalıklarınız var ise durum daha da vahimleşiyor.
Peki ne yapacağız? Enerjimizi ve moralimizi yüksek tutacağız. Kendimizi ve ailemizi mümkün olduğunca sosyal çevreden soyutlayacağız.Bunu hafta sonu kendinize ve ailenize sokağa çıkma yasağı koyarak başlayabilirsiniz. İnsanlardan ve toplumdan uzak durun. Evinize giren her şeyi dezenfektanla silin. Virüslere ve bakterilere etkili bitki çayı için enerjisi yüksek gıdalar alın. Maske, mesafe ve hijyene uyun. Evde kalın yaşamak için evde kalın.

Yorum Yap